ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепете ни

Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят

Share | 

Голямата зала

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Admin

Брой мнения : 312

Герой
Прякор: Плейбоят
Популярност:
170/1000  (170/1000)
Пари: 49.100

ПисанеЗаглавие: Голямата зала   Нед Яну 30, 2011 4:55 am

First topic message reminder :

♫Wasn't looking for trouble,but it came looking for me.
I tried to say NO but i can't fight it she was looking lovely.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://gossip-rpg.bestforumlive.com

АвторСъобщение
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Брой мнения : 97

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)
Пари: 5.000

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 11:44 am

- Не знам, ти може би можеш да кажеш, но предполагам... във всяко нещо си има изключение. - започна да говори, сякаш на себе си. Тя въртеше поредната чаша с шампанско, гледайки сякаш уморено, но и втренчено, с леко присвити очи, без да показва признаци да е замаяна дори малко. Тя въртеше чашата, карайки течността леко и нежно да се върти в малък кръг.
- Имам предвид, че те наистина имат много свободно време и да се любуваш на парите бързо би ти омръзнало. Тогава не би ли търсил, нещо с което да запълниш многото си свободно време? Аз не се интересувам толкова от Виктория. Знам, че е великолепна художничка и това ми стига. Повече се интересувам от нейните портрети - духове, вампири, феи. Повечето от тях са тъжни, защото може би и самата Виктория се чувства понякога така... - след което вдигна очите си и го погледна. Не беше укорителен поглед, по-скоро любопитен, сякаш искаше да проникне в него, под маската и да разбере същността му... или по-скоро любопитна да види реакцията му...
Вижте профила на потребителя http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Антъни Тепър

Брой мнения : 22

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)
Пари: 50.050

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 11:51 am

- Всъщност, ще ти разкрия една дълбоко пазена тайна в снобските среди... - Прочистих гърлото си, преди да продължа. - Богатите са адски мързеливи. Не си мърдат проста занищо, не се интересуват от нищо, освен от това по колко засукан начин да изхарчат парите си, вярвай ми, цял живот съм имал "привилегията" да гледам родителите си и да попивам както лист хартия попива мастило... Виктория... Виктория, както и повечето художници изразява вътрешната си среда в картини, всеки е различен, тя очевидно е малко крайна в идеите си и живее в някакъв нейн свят, в което обаче няма нищо лошо, нали?
Вижте профила на потребителя http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 12:00 pm

- Да, но всеки е различен. Винаги има изключение, във всяко нещо... - завърши почти с шепот, малко несигурна от думите си.
- Да, познато ми е това чувство - да живееш в свят, неразбран от другите, който само ти можеш да видиш, да пипнеш и да можеш да оцениш неговата красота, докато на останалите, които не могат всичко това, им остава само да злорадстват и да критикуват. Не е лошо, въпреки че понякога може да бъдеш и отритнат от обществото... Няма значение... Значи харесваш картините й... Какво смяташ за старите епохи? - попита внезапно, оставяйки чашата отстрани, недокосната от черните й като нощта устни.
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 12:21 pm

- Ами... Не смятам нещо определено, нямам нещо като изградено мнение по въпроса, ако изобщо съществува такъв. Там, от където идвам старото е модерно, новото е безсмислен кич, присъщ на младите и разглезени хлапета, които нямат нищо общо с тези тук. Две чаши вино на вечеря са кич, да слезеш по пижама на закуска също... Аз буквално съм израстнал в съзнанието на Виктория, чувствам единствено носталгия, толкова съм привикнал към това, че не мога да си представя как ще оцелея в голеемия град. - Атмосверата ставаше все по - тягостна и задушевна, като на вечеринка на възрастните "дами", живеещи в съседство до нас в Олтън.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 12:44 pm

- Сигурно ти липсва,... понякога? - тя хем каза, хем попита.
- Аз винаги съм искала това... от части. Единственото, което знам е от книгите, което е по-достоверно от филмите, но когато дават нещо, което наистина е било така, то тогава е удоволствие да се гледа. Винаги съм мечтала да се върна в някое от тези времена.
"Или по-скоро в твое измислено, но взаимствано от по малко от всяка епоха, за да сме по-точни." - каза си на ум.
Внезапно й стана лошо. Нещата започнаха да се размазват и въздух не й достигаше. Тя разтвори широко очи и стисна лявата си ръка в юмрук пред гърдите. Опитваше се да си поеме въздух, но сякаш някой го беше взел.
- Трябва... да изляза... навън. - едва изхриптя и се опита да стане, но сякаш краката й бяха от олово...
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 1:15 pm

- Липсва е меко казано, но когато съм там пък ми омръзва, не е истина просто... - Прекъснах мисълта си, която и без това не беше от най - подходящите в момента. Не я прекъснах аз, направи го естествената реакция на задух, която представляваше желанието на Ана да излезе навън, напълно разбираемо, моято организъм явно беше свикнал... - Добре ли си? Глупости, естествено, че не си... Хайде, ще ти помогна. - Хванах я за двете ръце, а когато се изправи прекарах едната си ръка около кръста й, за да не падне. - Как си сега? - Попитах я, когато вече бяхме навън.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 1:35 pm

Студеният и... е не чак толкова свеж въздух я накараха да се почувства малко по-добре, но още нещо я стягаше прекалено силно и не можеше да диша свободно.
"Какво... какво?" - чудеше се тя, докато сядаше панически на тротоара с разтреперени колене от страх и от внезапния студ. Тя се преви на две и остана малко така, когато внезапно се сети.
- Корсета. - каза тихо и се зае да отхлаби малко връзките, които по невнимание ги бе стегнала прекалено много. Когато най-сетне усети, че може да диша нормално, макар, че нейното нормално, не бе точно според дефиницията - бе свикнала да носи корсети и нормален дори в момента нямаше да издържи, тя се облегна назад и започна да се смее, с тъка на лицето си, облегнала се назад, в студената стена. Сега студа бе приятен и успокояващ.
- Наистина много извинявай, ако те стреснах. - каза виновно, докато ръцете й още трепереха...
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 1:51 pm

Вече наистина започвах да усещам венецианската атмосвера, която сякаш строеше от Ана. Никога не бях се замислял, че да носиш дрехи може да ти причини болка, аз рядко се замислях за каквото и да е било, какво остава за корсети и кринолини...
- Няма защо да го правиш, виждал съм къде по - ужасяващи гледки от момиче , страдащо от времен недостиг на въздух. - Започнах да усещам огромната разлика между въздуха в залата и този навън... - Да помогна с нещо? Да се обадя на някого? - Наистина, не исках още първата вечер да заразя хората около мен с непрестанно съпътстващия ме лош късмет.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 2:02 pm

- НЕ! Ам... благодаря, но няма нужда. Добре съм вече... а и няма на кого да се обадя. - отвърна притеснено, докато размахваше двете си ръце, след което прокара едната през ръката си, усмихната.
- Искаш ли да отидем някъде? Може и да му викат бал, но този просто беше пълен провал. Явно хората не обичат да танцуват... - попита Блейк. Честно казано, това си беше истина и не смяташе да пропилява повече време. Е, поне намери някого, с когото да прекара времето си.
Леден вятър подухна и Ан се разтрепера като лист. Момичето държеше на студ и жега, но този вятър я хвана неподготвена.
"Добра идея ми се струва якето... якето!" Та то остана вътре! Добре, че ако бяхме решили да тръгнем, не го забравих." - мислеше си те, докато Антъни размишляваше...
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 2:13 pm

Не ми трябваше много време, за да реша дали да напусна "събитието на годината". Бях готов да тръгваме, когато се сетих, че трябва да направя две неща преди това. Развързах връзките, отговарящи маската ми да си стои на мястото и премигнах няколко пъти, свиквайки със светлината от близката улична лама, хвърляща мека светлина, в моя случей ми се стори като манна небесна... Беше достаъчно светло, за да видя как Ана трепери и отново се сетих за второто нещо, което ми беше дошло на ум преди минута. Върнах се във залата и грабнах "якето" на Ана, силно казано яке, по - скоро наметка... - Ето, сега сме готови, нали?
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 2:40 pm

- Да... мисля... - отвърна Ана, поемайки в ръце кожата. Тя я облече и почувства облекчение и приятна топлина, която се разнесе по кожата й. Въпреки, че бе доста малко, на Блейк не й трябваше повече.
- Само секунда. - отвърна, след като дръпна ципа нагоре, оставяйки якето наполовина затворено, след което изваде телефона си и щом се видя се стресна.
Маската или по-скоро доминото бе наистина много удобно и тя бе забравила за него. Зачуди се дали да го махне, но се сети, че й без него, ефекта даже щеше да бъде по-голям, затова последва примера на кавалера си и дръпна дългите черни дантелени върви, при което маската леко се отдели, оставяйки в лявата ръка. Ана усети студения въздух и това я ободри. Погледна се още веднъж в огледалната повърхност и щом сметна, че "чернилката" около очите й си е наред. Погледна Антъни и мило се усмихна, но той я гледаше... странно, според Ан
"Боже, наситина приличам на зомби, с тази бяла кожа и черни очи." -помисли си и замалко да се разсмее. Винаги се получаваше така и това я забавляваше доста...
- Е, сега сме готови... но къде ще идем? - попита Блейк.
"Взе кого да питаш!" - помисли си ядосано...
Джейсън Скот

Брой мнения : 37

Герой
Прякор:
Популярност:
0/0  (0/0)
Пари:

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 4:36 pm

Джесика Милър написа:
Джесика Милър - Глупачка!
"Скъпа,ходиш с Крис само защото е богат и красив,или защото си прекалено глупава.Бъди сигурна,че когато срещтне по - добра от теб - ще бъдеш като всички преди теб - нещастна с разбито сърце"
Прочетох написаното от клюкарката и ми стана наистина гадно...

Мамка му ,тя беше права...Щях да се превърна в поредното момиче ,зарязано от Кристофър О'Браян ....
Погледнах хората за които също беше писано...Беше наистина най-гадният момент на бала.Дано само това да не провалеше целият бал.
Не знаех другите как го приеха.Не знаех какво мисли Крис за мен ,след като е прочел това.
Тръгнах към терасата за да подишам малко чист въздух ...
Не си падах много по неща наречени балове,защото представата ми за тях беше...сноби в смешни костюми,коит танцуват валс,говорят с смешен английски акцент и ядат с 15 вилици...Реших да проверя как стоят нещата с този бал.Облякох си костюм,колкото и неудобно да ми беше,сигурно изглеждах като идиот.Влязох в голямата зала и се огледах.Не беше зле,но не можах да видя познати,а и беше претъпкано вътре.На терасата сигурно щеше да е по-спокойно.Тръгнах към вратата на балкона,блъскайки се в хората,защото нямаше друг начин за прекосяване на огромната зала.Най-накрая се добрах до вратите на терасата,отворих ги и изляох.Бях прав,там бешепо-спокойно,по-хладно и въздухът бе чист...Освен мен там имаше и едно момиче.Подпрях се на парапета и погледнах надолу.Хубава гледка.Погледнах девойката,която бе на няколко метра от мен.Тя ме забеляза и също фокусира погледа си върху мен.Аз леко и помахах и се усмихнах...
Вижте профила на потребителя
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here

Брой мнения : 70

Герой
Прякор:
Популярност:
50/1000  (50/1000)
Пари: 50.200

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 4:46 pm

Още мислех за написаното от Клюкарката и с всяка исминала минута осъзнавах ,че тя беше права.Крис сигорно дори не се замисляше къде съм....
Чух нечии стъпки и бързо се обърнах.Беше някакво момче ,но не беше Крис, който очаквах да видя.
Той ми помаха и аз също му махнахРазстоянието между нас се скъси и.видях как се приплижи до мен.
-Хей.-казах и му се усмихнах.
Опитах се да си спомня дали го познавах от някъде.Определено ,не.
-Аз съм Джесика, приятно ми е.-протегнах ръка към него очаквайки да науча името му.

Герой
Прякор:
Популярност:
0/0  (0/0)
Пари:

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 4:54 pm

-Хей...Аз съм Джесика, приятно ми е!-представи се момичето и се доближи до мен.След малко бяхме на около метър един от друг.Аз реших да се представя най-накрая:
-Хей...Аз съм Джейсън и на мен ми е приятно!-хванах ръката и' и се усмихнах.Погледнах отново напред.Беше наистина прекрасно.Луната вече бе на небосвода и хвърлеше малко светлина над околността.Градските светлини също спомагаха за осветяването.Погледнах Джесика,изглеждаше тъжа и угрижена.Нямаше да я питам за това,за да не я притеснявам,все пак се познавахме от...има няма 5 минути.
-Какво правиш сама тук?Сигурно вътре познаваш доста хора,а и може би е по-забавно от колкото тук!-обърнах се към момичето и отново се усмихнах...Малко се радвах,че тя беше тук... иначе щях да си тръгна или да стоя сам на терасата....
Джесика Милър

Герой
Прякор:
Популярност:
50/1000  (50/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 5:00 pm

-Какво правиш сама тук?Сигурно вътре познаваш доста хора,а и може би е по-забавно от колкото тук?
-Тук ми харесва повече.-усмихнах се мило.
В момента ми се искаше никой да не ме познава , след написаното ...Имах чувство ,че ако вляза вътре и всички ще започнат да ме одумват.Не само мен ами и другите за които беше писано.
-Ами ти какво правиш тук, сам?Нямаш ли дама?-попитах и се загледах в небето обсипано със звезди.Облегнах се на парапета и продължих да съзерцавам прекрасната гледка.

Герой
Прякор:
Популярност:
0/0  (0/0)
Пари:

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 5:07 pm

-Ами ти какво правиш тук, сам?Нямаш ли дама?-попита ме тя без да отговори на моя въпрос.Аз се засмях леко и погледнах небето.То бе обсипано със блещукащи звезди,някои бяха по-големи,друг по-малки,едни бяха по-ярки,други по-слаби,но всички бяха еднакво красиви.Погледнах момичето отново и казах:
-Амм...ти не отговори на моя въпрос,но аз за сметка на това ще ти отговоря.Да речем,че аз не си падам по връзките,ако ме разбираш и за това си нямам дама...дойдох просто от любопитство...-обясних аз и се разходих по терасата,която беше доста голяма и широка.Всичко бе толкова...клиширано в тази зала..все едно гледам филм за средновековието,но пък не бе толкова лошо,май и аз не знам какво мисля...
Джесика Милър

Герой
Прякор:
Популярност:
50/1000  (50/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 5:18 pm

- Ясно.А по какво си падаш ... флиртовете за една нощ?-засмях се леко и го погледнах ,по-скоро го огледах от горе до долу.
Поредния като Крис ,който искаше да се забавлява.То пък и аз откога бях по връзките.Никога не съм си падала по тях с изключение на вчера ,когато си помислих ,че можеше да има нещо повече от една нощ между мен и Крис, което беше груба грешка.
- Извинявай.-казах ,когато ми напомни ,че не бях отговорила на въпроса му.
- Просто си стоях тук сама ,докато ти не се появи.

Герой
Прякор:
Популярност:
0/0  (0/0)
Пари:

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 5:23 pm

- Ясно.А по какво си падаш ... флиртовете за една нощ?-аз се засмях леко и реших да дам причини:
-Просто..никога не съм имал успех с връзките,винаги се съсипват и за това предпочитам лесния начин...всеки играе на играта,която е избрал-обясних аз и отново се спрях до парапета и се загледах в далечината.Града бе красив през нощта...
- Просто си стоях тук сама ,докато ти не се появи.-тя явно се сети,че не е отговорила на въпроса ми.
-Ам...преча ли ти,ако искаш мога да те оставя сама?-попитах аз и я погледнах в очакване на отговор.Бях готов да си тръгна ако иска да остане сама...
Джесика Милър

Герой
Прякор:
Популярност:
50/1000  (50/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 5:33 pm

Помслих над думите му.Знаех за какво говори.
-Аха разбирам те.-усмихнах се.
Замислих се дали ,защото бяхме наранявани или ни беше страх да не бъдем наранени ,ни тласкаше да изберем лесният начин.
Няколко пъти бях опитвала да имам някаква малко по- сериозна връзка ,но винаги опитите ми бяха безуспешни.
Аз също бих предпочела това вместо да бъда наранена и съкрушена и точно до сега никой не ми беше разбивал сърцето, дори Крис.Харесвах го и наистина не ми беше все едно,но трябваше да се влюбя за да може някой да ми разбие сърцето, а думата лябов беше непозната за мен.
- Ам...преча ли ти,ако искаш мога да те оставя сама?-попита той.
Не исках думите ми да го накарат да мисли ,че искам да остана сама.Истината беше ,че точно в този момент не исках да съм сама.
- Не, остани... не ми се стои сама тук.-усмихнах му се чаровно.

Герой
Прякор:
Популярност:
0/0  (0/0)
Пари:

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Съб Фев 05, 2011 4:36 am

- Не, остани... не ми се стои сама тук-усмихнах се и отново се подпрях на студения парапет.Нощта не бе много студена,по-скоро беше приятно прохладна.Масифния маморен парапет,който изглеждаше много стар,бе доста студен,но се свикваше.Погледнах назад и видях през открехнатата врата,че вътре все още е същата лудница и въобще не смятах скоро да вляза вътре,бих препочел да изляза през терасата,от колкото да мина през всички онези хора отново...В единия ъгъл имаше малка масичка с двастола.Аз с бавна крачка се приближих до о масичката и седнах на единия стол...
-Е,Джесика,харесва ли ти бала?-попитах аз с леко ироничен тон в гласа
Джесика Милър

Герой
Прякор:
Популярност:
50/1000  (50/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Съб Фев 05, 2011 5:08 am

Седнах на другия стол, срещу него.
-Честно казано ,не много, но тук ми харесва.-усмихнах се.
Бала щеше да е много по-хубав ,ако не беше онзи глупав Смс и настаналата неловка ситуация след него.
Доволна усмивка се появи на лицето ми ,когато забелязах двете чаши и шишето шампанско на малката масичка.
Подадох шишето на Джейсън да го отвори.След това той го наля в двете чаши.Взех едната чаша и я доближих до устните си, но преди това попитах.
-Е за какво да пием?

Герой
Прякор:
Популярност:
0/0  (0/0)
Пари:

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Съб Фев 05, 2011 6:31 am

-Честно казано ,не много, но тук ми харесва-отговори тя и се усмихна,аз направих същото и надникнах отново вътре.В края на масата имаше два чаши,а зад тях охладена бутилка шампанско.Фвамата се спогледахме и явно мислихме по един и същи начин.Аз отворих шампанското и налях в двете чаши.
-Е за какво да пием?-попита ме момичето и аз се замислих.
-Нека пием за...бала,който бе прекаран на терасата-засмях се аз и леко чукнах чашата и' с моята.Жадно отпих от шампанското.Личеше си че е скъпо и добре подбрано.Ароматът му бе силен и много приятен.Вкусът бе силен,но не натрапчив,не беше прекалено газирано.Течноста се стече по гърлото ми,след това оставих чашата на масата и леко облизах устни...
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Съб Фев 05, 2011 10:07 am

Ана Блейк написа:
- Да... мисля... - отвърна Ана, поемайки в ръце кожата. Тя я облече и почувства облекчение и приятна топлина, която се разнесе по кожата й. Въпреки, че бе доста малко, на Блейк не й трябваше повече.
- Само секунда. - отвърна, след като дръпна ципа нагоре, оставяйки якето наполовина затворено, след което изваде телефона си и щом се видя се стресна.
Маската или по-скоро доминото бе наистина много удобно и тя бе забравила за него. Зачуди се дали да го махне, но се сети, че й без него, ефекта даже щеше да бъде по-голям, затова последва примера на кавалера си и дръпна дългите черни дантелени върви, при което маската леко се отдели, оставяйки в лявата ръка. Ана усети студения въздух и това я ободри. Погледна се още веднъж в огледалната повърхност и щом сметна, че "чернилката" около очите й си е наред. Погледна Антъни и мило се усмихна, но той я гледаше... странно, според Ан
"Боже, наситина приличам на зомби, с тази бяла кожа и черни очи." -помисли си и замалко да се разсмее. Винаги се получаваше така и това я забавляваше доста...
- Е, сега сме готови... но къде ще идем? - попита Блейк.
"Взе кого да питаш!" - помисли си ядосано...

Ана облече "якето" си, за което продължавах да търся по - подходящо съществително... След като го направи свали маската от лицето си, която скриваше силния и тъмен грим, напълно в нейн стил, ако съдех по думите й от началото на разговора . Черното и стоеше някак естествено, въпреки че контрастираше изключително много с бялото, което представляваше лицето й, все пак какво ли разбирах от грим, сигурно само ми се струваше...
Попита ме дали иамам идея къде можем да отидем. Наистина, доста "уместно" решение...
- Може би ще ти се стори странно, но нямам предства. Не ми е известно доори къде се намирам, дорбе че има таксита...
Джесика Милър

Герой
Прякор:
Популярност:
50/1000  (50/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Съб Фев 05, 2011 11:43 am

Джейсън Скот написа:
-Честно казано ,не много, но тук ми харесва-отговори тя и се усмихна,аз направих същото и надникнах отново вътре.В края на масата имаше два чаши,а зад тях охладена бутилка шампанско.Фвамата се спогледахме и явно мислихме по един и същи начин.Аз отворих шампанското и налях в двете чаши.
-Е за какво да пием?-попита ме момичето и аз се замислих.
-Нека пием за...бала,който бе прекаран на терасата-засмях се аз и леко чукнах чашата и' с моята.Жадно отпих от шампанското.Личеше си че е скъпо и добре подбрано.Ароматът му бе силен и много приятен.Вкусът бе силен,но не натрапчив,не беше прекалено газирано.Течноста се стече по гърлото ми,след това оставих чашата на масата и леко облизах устни...
-Нали знаеш ,че и тук можем много да се забавляваме.-намигнах му леко и се усмихнах невинно.
Май започвах да го свалям и то доста очевидно, но мисълта ,че Крис в момента може да е с някоя ,ме тласна още повече към Джейсън и най-безсрамното флиртуване.
Oтпих от шампанското.Имах нужда от него за да пооправя настроението си.Усмихнах се на момчето, което не изглеждаше ама никак зле.
-Бих пила за теб...За това ,че се появи точно навреме.-засмях се леко и отново доближих бавно ръба на чашата до устните си, а червилото остави следа върху гледкото стъкло.
-На колко години си Джей?Нали може да ти казвам така?-усмихнах се ангелски.

The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Съб Фев 05, 2011 1:31 pm

- Да... извинявай. - отвърна тя виновно. Блейк прокара ръка през косата си, след което се огледа около себе си. Улицата бе оживена и колите профучаваха около тях, на меката оранжева светлина.
- В Манхатън, Бруклин и Горен Ийст има доста клубове, барове и други места... но не знам какво ти предпочиташ. - каза тя, прехвърляйки през ума си списък на местата, където можеше да се отиде. Нямаше идея какво би искал той, пък тя не обичаше много шумни местенца, но точно сега би убивала всичко наред само за да се случи нещо интересно или Бог знае какво. Антъни...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   

Голямата зала
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next