ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепете ни

Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят

Share | 

Голямата зала

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Admin

Брой мнения : 312

Герой
Прякор: Плейбоят
Популярност:
170/1000  (170/1000)
Пари: 49.100

ПисанеЗаглавие: Голямата зала   Нед Яну 30, 2011 4:55 am

First topic message reminder :

♫Wasn't looking for trouble,but it came looking for me.
I tried to say NO but i can't fight it she was looking lovely.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://gossip-rpg.bestforumlive.com

АвторСъобщение
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Брой мнения : 97

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)
Пари: 5.000

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Яну 31, 2011 11:40 am

- Англия? Звучи интересно. - отвърна тя, след което се замисли какво да каже по повод себе си. Нямаше нищо хубаво в живота й, всичко бе мрачно, подобно на облеклото й, но това бяха подробности.
- Родом съм от тук, от този "прекрасен" Бруклин. - Ан наблегна с доста усилия върху думата прекрасен. - Не, че е лош град, и той си има своите хубави страни, честно казано. Не съм излизала извън границите му, но го познавам доста добре и мога да ти кажа в кои квартали не трябва да се ходи, освен ако не търсиш мъчителна или бърза смърт.
"Да, като квартала в който живееш ти самата, нали?" - помисли си с насмешлива ирония.
- Ам, сега на къде? - попита Блейк, след като се застояха доста дълго време на закачалките...

Последната промяна е направена от Ана Блейк на Пон Яну 31, 2011 1:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Антъни Тепър

Брой мнения : 22

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)
Пари: 50.050

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Яну 31, 2011 11:56 am

- Мъчителна или бърза смърт? Звучи обещаващо, но не за това се преместих тук. Макар че, ако трябва да съм честен, звучи много по - забавно от пиенето на чай в компанията на стари чанти и класическа музика. - Постарах се да усети драматизма при изричането на всяка една дума. - След като познаваш кварталите би могла да ме усведомиш, идеално, ще сложа номера ти в графата за спешни случаи. - Огледах се наоколо, за да потърся място, към което да се отправим, различно от закачалките, близо до входната врата. - Какво ще кажеш да започнем с питие? Нали така го правите вие тук, в големия град или представите ми изобщо не се доближават до истината?
Вижте профила на потребителя http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Джой
There Is A Only One Tree Hill

Брой мнения : 47

Герой
Прякор: Самотното Дърво на Хълма
Популярност:
50/1000  (50/1000)
Пари: 50.200

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Яну 31, 2011 12:08 pm

Касандра Хейл написа:

Доиде някакво подобие на сервитьорка и с престорена любезност попоита за поръчката.
-За мен Мартини - отговори студено Кас и кимна на фръцллата, че е свободна. Огледа залата, с надеждата, че ще види нечие познато лице но уви. какво лице я гонеше в тоя маскен бал и тя не знаеше. Докато оглеждаше залата Джейсън прекъсна мислите й.
-Касандра... Касандра Хейл - Кас се насили да звучи любезно, но без особено голям успех. - нека позная. Вече се чудиш кой дявол те накара се блъснеш в мен. Нали? - Кас се ухили вече по-мило. Имаше напредък. Може би след мартинито щеше да се отпусне и да говори по-нормално с момчето срещу нея. - А ти. така като гледам си една от жертвите на онова нещо.. така де Клюкарката?

Алкохола ни пристигна,което си беше добре,защото когато се напиех не знаех,какво говоря,а това щеше да е малко по - поносимо от това да се срамувам и да не знам какво да кажа но момичето срещу мен.
-Касандра... Касандра Хейл - отговори ми тя,е поне едно нещо знаех за нея,че се казва Касандра,но явно нищо повече. - Нека позная. Вече се чудиш кой дявол те накара се блъснеш в мен. Нали?
До някъде беше права,но реших,да послушам ангелчето във мен,колкото и да не ми се искаше,но исках да `и противореча в този момент.
-Всъщност,все още не е започнала вечерта,надявам се да стане малко по - поносима,но все пак,какво от това,дори и да не е много весела,не съжалявам,че те бутнах и се запознах с теб. - леле,това прозвуча яко мазно,явно не се чувах какво говоря.
- А ти. така като гледам си една от жертвите на онова нещо.. така де Клюкарката? - попита ме тя.
Усмихнах се.
-Всъщност ми е много забавно да чета нейните неща,защото така ми е по - забавно,и за мое щастие все още не е писала за мен и се надявам да не пише скоро. - казах накрая. - От къде си? - реших да продължа с опознаването аз.
Вижте профила на потребителя
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Яну 31, 2011 12:22 pm

- Стари чанти? Леле, това си ужасно малтретиране. - отвърна Ана, с физиономия, нагодяваща се за "Ха-ха! Хубава шега!" и "Ама наистина ли?!?". След това се отправиха към една от масите.
- Да, може да се каже, че е "общоприето". Но честно казано, винаги ми е било странно. Например кой ще иска полу-пиян да се клатушка на дансинга или каквото там прави... Но пък от друга страна винаги е хубаво човек да се подкрепи. - отвърна с пръст на устните, гледайки замислено напред в далечината.
Залата бе приятно залята с приглушена светлина, а музиката бе приятна за фон. Ана за миг си представи атмосферата с по бавна музика, на която няма да има риск човек да се пребие.
- Освен, че си от Англия, все има нещо интересно по повод твоя милост. Като... любимо хоби... предполагам? - попита го, слагайки дланта си на ленената покривка...
Касандра Хейл
Sunshine ♥
Sunshine ♥

Местожителство : somewhere i belong

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Яну 31, 2011 12:31 pm

Джеймс Джой написа:
Алкохола ни пристигна,което си беше добре,защото когато се напиех не знаех,какво говоря,а това щеше да е малко по - поносимо от това да се срамувам и да не знам какво да кажа но момичето срещу мен.
-Касандра... Касандра Хейл - отговори ми тя,е поне едно нещо знаех за нея,че се казва Касандра,но явно нищо повече. - Нека позная. Вече се чудиш кой дявол те накара се блъснеш в мен. Нали?
До някъде беше права,но реших,да послушам ангелчето във мен,колкото и да не ми се искаше,но исках да `и противореча в този момент.
-Всъщност,все още не е започнала вечерта,надявам се да стане малко по - поносима,но все пак,какво от това,дори и да не е много весела,не съжалявам,че те бутнах и се запознах с теб. - леле,това прозвуча яко мазно,явно не се чувах какво говоря.
- А ти. така като гледам си една от жертвите на онова нещо.. така де Клюкарката? - попита ме тя.
Усмихнах се.
-Всъщност ми е много забавно да чета нейните неща,защото така ми е по - забавно,и за мое щастие все още не е писала за мен и се надявам да не пише скоро. - казах накрая. - От къде си? - реших да продължа с опознаването аз.

Кас едва сдържаше смеха си. Горкото момче, толкова ли беше смутен че чак не знаеше какво говори. Плетеше думите като... Горкият. Кас въздъхна и се заслуша в оплетената му реч. За щастие мартинито й дойде на време.
-От Валенсия съм... - Кас отпи спокойно глътка от питието си и впи очи в Джеймс - О да вие от Ню Йорк не сте много запознати със света извън пределите на града. Това се намира в Испания. А ти всъщност от къде си?
Джеймс Джой

Герой
Популярност:
50/1000  (50/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Яну 31, 2011 12:35 pm

Касандра Хейл написа:

Кас едва сдържаше смеха си. Горкото момче, толкова ли беше смутен че чак не знаеше какво говори. Плетеше думите като... Горкият. Кас въздъхна и се заслуша в оплетената му реч. За щастие мартинито й дойде на време.
-От Валенсия съм... - Кас отпи спокойно глътка от питието си и впи очи в Джеймс - О да вие от Ню Йорк не сте много запознати със света извън пределите на града. Това се намира в Испания. А ти всъщност от къде си?

Странното поведение продължаваше.
-От Валенсия съм... - каза тя и отпи малко от питието си,което започваше да ми става подозрително да не би вътре да имаше дрога,защото тя ставаше все по - странна и по - странна. - О да вие от Ню Йорк не сте много запознати със света извън пределите на града. Това се намира в Испания. А ти всъщност от къде си? - попита ме тя и ме погледна с присвити очи.
-Аз съм си от Ню Йорк! - казах унило и погледнах надолу. - Само ще те попитам едно нещо - защото се държиш така,аз ли съм ти направил нещо,или си такава по принцип? - попитах я без капка свян.
Сигурно беше все още много рано за подобен въпрос,но аз изгарях да науча отговора му.
Касандра Хейл
Sunshine ♥
Sunshine ♥

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пон Яну 31, 2011 1:09 pm

Джеймс Джой написа:
Странното поведение продължаваше.
-От Валенсия съм... - каза тя и отпи малко от питието си,което започваше да ми става подозрително да не би вътре да имаше дрога,защото тя ставаше все по - странна и по - странна. - О да вие от Ню Йорк не сте много запознати със света извън пределите на града. Това се намира в Испания. А ти всъщност от къде си? - попита ме тя и ме погледна с присвити очи.
-Аз съм си от Ню Йорк! - казах унило и погледнах надолу. - Само ще те попитам едно нещо - защо се държиш така,аз ли съм ти направил нещо,или си такава по принцип? - попитах я без капка свян.
Сигурно беше все още много рано за подобен въпрос,но аз изгарях да науча отговора му.

За малко Кас да се задави с питието си. Вдиша дълбоко въздух и баз да погледне събеседника си промърмори:
-Не всички сме родени под щастлива звезда. - Кас изпи остатъка от питито си на екс и се заигра с празната чаша без да отделя поглед от нея. Ако неше с доминото сигурно до сега да бе пламнала от яд. Изправи се и огледа залата повторно. Вдън земя ли беше потънала оная наперена лигла с подноса?! Точно сега Кас с удоволствие би изпила още едно, две, ако не и три мартинита на екс.
Джеймс Джой

Герой
Популярност:
50/1000  (50/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 5:39 am

Цитат :
За малко Кас да се задави с питието си. Вдиша дълбоко въздух и баз да погледне събеседника си промърмори:
-Не всички сме родени под щастлива звезда. - Кас изпи остатъка от питито си на екс и се заигра с празната чаша без да отделя поглед от нея. Ако неше с доминото сигурно до сега да бе пламнала от яд. Изправи се и огледа залата повторно. Вдън земя ли беше потънала оная наперена лигла с подноса?! Точно сега Кас с удоволствие би изпила още едно, две, ако не и три мартинита на екс.

Погледах я.
-Не всички сме родени под щастлива звезда. - каза ми тя и видимо беше натъжена,изправи се и започна да се оглежда,сигурно търсеше някой познат,или жалкото подобие на сервитьорка,но явно не откриваше това което иска.
Изправих се и застанах пред нея.
-Аз също не съм роден под щастлива звезда,баща ми редовно биеше майка ми пред мен,почти всеки път когато заспивах чувах нейните крясъци,биеше я редовно,мен също.Измина време и се успокой малко.Докато майка ми му купуваше алкохол всичко щеше да е наред,но скоро тя започна да се появява в работата си недоспала,понеже ходеше на няколко места на работа,и я изритаха.И така с течение на времето,тя остана без подслон,само тъпите парти,които `и даваха като помощи.Баща ми отново започна да я бие.След като пораснах,започнах да обикалям света,участвах на няколко актьорски представи,докато моя агент не наговори глупости за мен и сега не ме приемат никъде,майка ми почина от бъбречна недостатъчност.Вероятно дължаща се на големия побой,а аз скоро разбрах,че имам полу - брат,от страната на баща ми. - казах накрая и седнах,тя също седна. - Няма защо да се ядосваш на мен,защото аз също искам да премахна веселите им физиономии,но с течение на времето започнах да свиквам с това и да се боря сам в живота,дори и да нямам много пари,но все пак се справям.Спечелих от тотото. - казах гордо и се усмихнах леко. - Но изгубих по - голямата част от парите,с едната част си купих къща,а другата си я запазих.Загубените пари така и не се намериха,а тази част,която си бях заделил започва да намалява,а аз изглеждам ли ти,че ще се предам духово? - попитах я накрая.
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 8:17 am

Ана Блейк написа:
- Стари чанти? Леле, това си ужасно малтретиране. - отвърна Ана, с физиономия, нагодяваща се за "Ха-ха! Хубава шега!" и "Ама наистина ли?!?". След това се отправиха към една от масите.
- Да, може да се каже, че е "общоприето". Но честно казано, винаги ми е било странно. Например кой ще иска полу-пиян да се клатушка на дансинга или каквото там прави... Но пък от друга страна винаги е хубаво човек да се подкрепи. - отвърна с пръст на устните, гледайки замислено напред в далечината.
Залата бе приятно залята с приглушена светлина, а музиката бе приятна за фон. Ана за миг си представи атмосферата с по бавна музика, на която няма да има риск човек да се пребие.
- Освен, че си от Англия, все има нещо интересно по повод твоя милост. Като... любимо хоби... предполагам? - попита го, слагайки дланта си на ленената покривка...

Ана тръгна към една от масите, а аз вървях след нея. Наистина беше итнересна, сменяше настроението си със скоростта на светлината, дали всички в големия град бяха такива? Както и да е, още една мисъл, дошла в неподходящ момент.
- Аз познавам много хора, които не са помирисвали алкохол, защото над главата им висят куп слуги, всичките отдавна прескочили четирсетте. Та, мисълта ми беше, че тези хора биха дали мило и драго за да ходят на зиг - заг, не бива да ти е странно. Хоби... Нямам такова, аз съм доста безличен, харесвам комерсиалните неща, нямал съм възможност да харесам каквото и да е било друго, семейството е виновно, но какво да с прави. - Замълчах за няколко секунди. - А ти? С какво обичаш да запълваш свободното си време?
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 10:15 am

- Да, ще е интересно после как ще им се ще никога да не са опитва ли и от махмурлука, който ще ги сполети като тежък тиган по главата. - след което се засмя. Докато Антъни обясняваше, тя пое една от чашите с шампанско.
"Леле. Ако не получа алкохолно отравяне, при това, че скоро пих на партито и то доста,.... то тогава значи наистина не съм нормална." - помисли си с насмешка.
Сега бе нейн ред да отговаря. Тя леко разклати течноста, гледайки я преценяващо, след което отпи малко и заговори.
- Харесвам изкуствата - музика, рисуване, танци, лирика и пеене. Те са моя живот... Какво да кажа... всестранна личност съм, както би трябвало да си забелязал. - след което леко наклони глава, при което леко леко обиците й проблеснаха, и посочи с пръст себе си.
- Даже и някой вид бойни изкуства харесвам, но са повече необходимост... Значи си материалист, а? Това май значи комерсиален или май греша, както в повечето случаи?
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 10:47 am

Отговора й ме накара да се усмихна, за пореден път тази вечер. Изглеждаше някак невинна, от една страна, а от друга сякаш беше опитала цялата горчилка на света. Беше някак естествена, по детски, но в очите й можеше да се забележи дълбочина, присъща за хора, доста над нейната възраст.
- Чудесно, значи няма да ми се наложи да се проявявам като кавалер, ако те нападнат, докато си с мен. - Последвах примера й и си взех чаша от блестящото пенливо вино. - Комерсиален е синоним на вървежен, най - новото, най - модерното, което света може да ти предложи. Музика, филми, каквото се сетиш. - Отпих голяма глътка от шампанското. Разностранна личност си, съдейки по краткото резюме, което туко що - си направи.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 11:22 am

- Е, никога едно рамо не е излишно ако те нападнат. - засмя се, след което остави чашата си и го погледна. Можеше да гледа тези очи колко... цяла вечност щеше да й се стори малко. За миг забрави какво щеше да каже, но се сети и започна да говори.
- Да, хубаво е да си в... крак с модата, но понякога и в по-старите неща се крие нещо хубаво. А и човек трябва да има свой начин на живот... не, че не е хубаво да се следват последните тенденции... Както и да е, всеки има свой начин на мислене... Обичаш ли сладки неща? - попита го внезапно, прокарвайки нервно пръст по белия пиърсинг на долната си устна. Няколко капки вино бяха останали още по черните й устни. Блейк прокара език, облизвайки ги. Хубавото беше на този грим, че не се махаше лестно в подобни ситуаций...
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 11:53 am

- Сигурно си права, но не всяко рамо, аз не мога да се бия, макар че ако облека кожено яке ще приличам на герой от каубойски филм. - Още една глътка, достатъчна, за да преполовя чашата си. - Ако си като мен, обградена само и единствено от стари неща, ще разбереш как се чувствам, имам непреодолимо желание да се разцепя на някое "янки" парти, но да срещтнеш американец в Олтън е все едно дядо Коледа да заседне в комина ти на Бъдни вечер... - Ана задържа погледа си върху лицето ми, което беше предпоставка за два варианта: или имах нещо на лицето или й харесваше да го гледа. След като установих, че всичко си ми е наред, оглеждайки се в прозрачната огледална повърхност, която представляваше дъното на чашата, се спрях на втория вариант. - Е Ана, защо си нямаш кавалер? Аз имам оправдание, не познавам никого, освен теб, разбира се.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 12:16 pm

- Просто нямам голям избор от приятели, между които да избирам кавалерите си. А тебе какво те води в Бруклин? - попита го, сядайки на един от столовете. Макар, че обувките бяха високи и не й убиваха, предпочиташе да не стои прекалено много права, че да я заболят краката. Стола бе с мека тапицерия и много удобен. Тя подпря главата си на една страна, накланяйкия. Една от обиците й се заклатушка и падна с лек звук, но Ана не забеляза, докато слушаше Антъни. Тя за момент отклони поглед, оглеждайки населението, което много не беше живнало.
"Май хората не обичат да танцуват..." - помисли си не много радостна. "Що за бал е, ако никой не танцува?" - мислеше си с любопитствo.
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 12:39 pm

За красиво момиче като нея беше изключено да няма куп обожатели, значи причината беше друга. Не знаех дали трябва да разпитвам.
- Да бе, все едно се хванах. - Засмях се. - Всъщност съм в горната част на Ийст сайт, исках да бъда по - самостоятелен, а с родители като моите това е невъзможно. С две думи, английските порядки не са по вкуса ми. - Завърших изречението и забелязах, че една от обиците на Ана падна с глух звук върху пода. Нямаше как да го чуе, нито пък аз, визуалният контакт помага много в такива ситуации... - Секунда само... - Наведох се и я вдигнах, след което я подадох на Ана. - Аз ли съм с плитка памен, или трябваше да е кристана пантофка?
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 12:56 pm

- Кристалните пантофки явно вече не са предпочитани... Това би трябвало да значи "Благодаря". - допълни, вземайки обицата с висяща фигурка, представляваща пика, след което я закачи и щом се увери, че повече няма да падне, отпусна ръката на масата.
- Наистина нямам много приятели. Явно не отговарям на типа "нормални" момичета, според останалите. А и в квартала ми не се срещат много свестни типове. - отвърна, вдигайки рамене.
- Дилемата "не искам да съм такъв, какъвто трябва". Предполагам е наистина неприятно родителите да се опитват да те превърнат в роботизиран техен вариант. Сякаш искат едно и също нещо да се повтаря и повтаря с всяко поколение... Предполагам в твоя квартал е наистина хубаво. Ходила съм там... няколко пъти. Сигурно се досещаш, че не съм оттам... колкото и да не ми личи. - отвърна през смях. Дам, понякога неприятна и неразбрана черта от нейния характер - да се надсмива над всичко и всеки, най-вече над самата себе си.
- Как ти се струва града? Е, не е цветя и рози. По- скоро гъстия дим би приел форма, отколкото да виреят растения тук.
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 1:45 pm

- Първо, не знам как си представяш типа "нормални" момичета, според мен си нормална, според моя тип... Второ, няма как да мепревърнат в роботизиран техен вариант, за родителите говоря, до сега поне всичките им опити са удряли на камък. - Доизпих съдържанието на чашата си, шампанското не беше нищо особено, но всеки с вкуса си. - Не съм видял абсолютно нищо от моя квартал, освен нястото, където ще живея, живея е силно казано, пребивавам е по - точното определение... Не се досещам, че не си от там, казах ти, че не съм в час. Не ми изглеждаш по - различна от 16 годишния "младеж", горд притежател на порше за рождения си ден.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 2:01 pm

- А? Това беше забавно. Май не обърна много внимание на написано от Клюкарката... не че и трябва. - отвърна, смеейки се. - Колкото и "меко" да се бе изразила по въпроса за мене, наистина не идвам от квартала, който обитаваш, както се изрази. Аз съм от другия край на града, в който наистина би намерил само мръсотия и улични отрепки... впрочем, идеята за поршето всъщност не е лоша, но предпочитам мотор... - отвърна замислено. Честно казано, това, че е бедна изобщо не я тревожеше. Блейк се приемаше за каквато е, въпреки че никога не бе излишен някой долар. Такъв е живота и тя винаги се усмихваше, колкото и лош да беше той.
- Какво би предпочел - пари или свобода? - попита внезапно, докато се наместваше на стола. Бе й омръзнало да седи на едно място. Протегна се като котка, след което се вгледа в очите му.
"Това започна да ми става навик и наистина трябва да спра, преди да съм го подплашила." - помисли си хем развеселена, хем сериозна...
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 2:18 pm

Разбира се, че обърнах... Интересно дали действията на тази "Клюкарка" бяха подсъдими?
- Само отрепки, не ми приличаш на отрепка, можеше да дадеш някакъв процент, н със сигурност не и сто. - Отново замълчах, докато се оглеждах няоколо,опитвайки се да запомня някое и друго лице. - Не ме питай това, иначе тотално ще си развалиш и без това проваленото първо впечатление за мен. - Погледнах я сериозно. - Не съм от онези, на които не им пука дали имат десет или сто долара в джоба, стига да са свободни... Макар че не звучи толкова лошо, но при мен е невъзможно, имам отговорности и съм адски горделив, прекалено ми пука какво мислят другите за мен, казах ти, че съм безличен. - Усмихнах се криво. - Така че определено бих предпочел парите. - Кимнах одобрително.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Вто Фев 01, 2011 3:05 pm

- Всеки е различен. А и да те успокоя - първото впечатление, което придобих, не бе толкова лошо. - каза, вдигайки показалеца си. След което, забеляза блуждаещия се поглед на Антъни и също се огледа.
"Леле. Ако това не е бал, а погребение."
- Дори на погребение, хората са по жизнени... - Блейк гледаше с почти отчаян поглед и без да иска последното го каза на глас. След което взе нова чаша и вглеждайки се в жълтеникавата течност се замисли.
"Нормална? Едва ли би мислил така, ако ме познаваше. Никой не би мислил. Но най-добре и да не знаят. Все пак всеки има тайни... тайни. Понякога малки и безобидни, друг път мрачни и зли те биха могли да наранят човек. Болка... защо понякога толкова боли. Бог толкова ли обича да проявява чувство за хумор? Но ако всички бяха щастливи, то никой нямаше да знае какво е зло... зло, винаги така сладко, когато не е стоварено върху тебе... - мислите преминаваха бързо, като водопад. Момичето леко въртеше чашата в едната си ръка, докато с леко притворени очи и с подпряна на лявата си ръка глава гледаше шампанското. Внезапно се сепна.
- Съжалявам, каза ли нещо? Малко се разсеях. - промълви, усмихвайки се виновно...
Касандра Хейл
Sunshine ♥
Sunshine ♥

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Сря Фев 02, 2011 3:24 am

Джеймс Джой написа:
Spoiler:

Сандра го изслуша без да каже ну. Погледна го и проговори:
-Не беше нужно да ми разказваш за живота си... - Касандра се огледа повторно, но след като не видя къндилкащия се пингвин с подноса се обърна пак към Джеймс - Колкото до падането духом, мисля че тук аз съм тази която се занимава с психология. - Касандра набързо прерови нещата в чантата си и измъкна телефона си. - А сега извини ме не съм в настроение за сладки приказки с непознати..
Това си беше грубичко... - помисли си Кас, но не издаде външно мислите си. Обърна се към тълпата и преди да се заеме с изнасянето допълни:
-Надявам се ако пак се видим, да не ме свариш в кофти настроение. - Кас се усмихна мило и тръгна

п.п.
сори че таак брутално се изнасям, но... ;д
Ейрън Драгомир

Брой мнения : 72
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
100/1000  (100/1000)
Пари: 50.300

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Сря Фев 02, 2011 12:00 pm

След ,като си прекарах отвратително на бала просто трябваше да се разкарам от там.Но не ми се искаше да оставям приятелите си.По-добре да се напия от колкото да си тръгна.Изпих още една чашка.Нищо...Изпих още една.Пак нищо...
-В това изобщо има ли алкохол?-озъбих се аз.Отстрани изглеждах все едно се карам на чашата.-По дяволите!Ще умра от скука и най-вече от унижение.-Изсумтях недоволно ,завъртях очи и седнах на един стол.
До края на партито седях и гледах с присвити очи.
-Колкото и да не ми се иска да ви оставям трябва да си ходя.Не издържам повече.-казах накрая вече не издържайки на напрежението.
Станах и си тръгнах.-Ще се видим по-късно.-казах на приятелите ми и им махнах.-Идваш ли Вики?-попитах я.Тя само се усмихна и кимна в знак на съгласие.
Влязохме в лимозината.
И когато тъкмо лимото потегли видях как Крис махна да изчакаме.Влезнаха в превозното средство и потеглихме.

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 7:57 am

Ана Блейк написа:
- Всеки е различен. А и да те успокоя - първото впечатление, което придобих, не бе толкова лошо. - каза, вдигайки показалеца си. След което, забеляза блуждаещия се поглед на Антъни и също се огледа.
"Леле. Ако това не е бал, а погребение."
- Дори на погребение, хората са по жизнени... - Блейк гледаше с почти отчаян поглед и без да иска последното го каза на глас. След което взе нова чаша и вглеждайки се в жълтеникавата течност се замисли.
"Нормална? Едва ли би мислил така, ако ме познаваше. Никой не би мислил. Но най-добре и да не знаят. Все пак всеки има тайни... тайни. Понякога малки и безобидни, друг път мрачни и зли те биха могли да наранят човек. Болка... защо понякога толкова боли. Бог толкова ли обича да проявява чувство за хумор? Но ако всички бяха щастливи, то никой нямаше да знае какво е зло... зло, винаги така сладко, когато не е стоварено върху тебе... - мислите преминаваха бързо, като водопад. Момичето леко въртеше чашата в едната си ръка, докато с леко притворени очи и с подпряна на лявата си ръка глава гледаше шампанското. Внезапно се сепна.
- Съжалявам, каза ли нещо? Малко се разсеях. - промълви, усмихвайки се виновно...

- Ще ми се. - Усмихнах се и се върнах от мисленото си пътуване извън тази планета. - Забавно е, нали? - Заоглеждах се наоколо, сякаш очаквах да се случи нещо всеки момент, никога, когато исках не се получаваше, случаят сега не беше различен. - Права си, на погребение дори мъртвеца сигурно се забавлява повече. - Продължих да реа поглед в пространството, продължавайки да се надявам на невъзможното. - Защо реши да дойдеш, след като познаваш повечето хора не знаеше ли, че ще се получинещо такова? - Засмях се.
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 9:34 am

- Мъртвеца щеше да е на небето, щом някой е дошъл да почете паметта му... - отвърна тя, с леко ококорени очи, гледайки някъде. В момента си представяше мрачна зала, с черно-бели плочки, високи колони, а в дъното голяма тераса, с увити кърваво-червени рози по парапета. Представяше си високи поставки, със свещи - жълти, черни, бели и виждаше, танцуваща двойка. Високо момче със снежнобяла коса и момиче с дълга и леко начупена и...
"Добре, Стига! Ще мисля за това в "Кутията". Сега не му е времето." - след което леко разтърси глава. Антъни й зададе въпрос тъкмо навреме.
- Всъщност, почти не ги познавам... Е, наистина предположих, че ще стане така. Щеше да е невероятно, ако беше интересно, но... не обичам да седя вкъщи и реших да се поразтъпча. А и това е идеална възможност да се облека така, както наистина бих искала. Хората много не са на "ти" със стил тип портрет на Виктория Франсис. - след което леко въздъхна. Тя "почти" си бе признала истината. Само за въпроса с дома послъга, но не можеше да каже истината. Щеше да я помисли за психо от някой филм на ужасите...
Антъни Тепър

Герой
Прякор:
Популярност:
0/1000  (0/1000)

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Пет Фев 04, 2011 10:43 am

- Виктория е страхотна, макар че не е съвсем истинска. Сигурно това е нещото, което ми харесва най - много в образа й, знам ли... - Замислих се за момент. Хората най - често харесват това до което могат да се докоснат, което могат да усетят. Не познавах никого, освен мен, който се възхищава от нереалното и далечно, често докоснато от ръката на художник или поет, невидимо за простия човек, загубил способността си да различава красивото някъде из забравените мрачни години на ренесанса. Ана приличаше на привидение от 17 век, прекарсна дори в жестовете си, като оживяла готик принцеса. Последната мисъл ме накара да се усмихна едва доловимо. - Богатите нямат време да обичат нищо друго, освен парите си, какво остава за Виктория Франсес...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   

Голямата зала
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next